Atribuită
Cumpărare directă
Set de livrare : *actionata de motorul fiabil si puternic Loncin G200 de 6,5 CP *livrat cu kit pentru asfalt *constructie robusta * pad vulkolan pentru pavele PRODUCATOR: HYUNDAI Motor Loncin G200 Greutate ( Kg ) 70 Putere motor ( CP ) 6.5 Adancime de compactare ( cm ) 28 Forta de impact ( kN ) 12 Tip motor 4 timpi OHV Sistem de pornire motor Demaror cu sfoara Combustibil Benzina fara plumb
- Număr anunț
- DA27294089
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRAD (PRIMARIA MUNICIPIULUI BRAD) (CUI 4374962)
- Furnizor / câștigător
- TEHNO CENTER INT SRL (CUI 16942160)
- Cod CPV
- 43320000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.080 RON
- Valoare atribuită
- 2.080 RON
- Data publicării
- 27.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.