Atribuită Cumpărare directă

Recete Simple 6000buc.x0,07lei, Foaie zilnica de misc. a bolnavilor 4000buc.x 0,1lei, Registru Consultatii 30buc.x18lei, Fisa UPU 300buc.x1,8lei, Registru Predare-Primire 6buc.x20lei, Chestionar Covid-19 11300buc.x0,18

Număr anunț
DA27274549
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Targu Secuiesc (CUI 4404524)
Furnizor / câștigător
H-PRINT SRL (CUI 5097142)
Cod CPV
22000000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.054 RON
Valoare atribuită
4.054 RON
Data publicării
22.01.2021 00:00
Data finalizării
26.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.054 RON

din 4.054 RON estimat