Atribuită
Cumpărare directă
PLACUTE FRANA FATA 1 BUC 384.87 RON PLACUTE FRANA SPATE 1BUC 428.57 RON LICHID RACIRE 16.80 RON/L X 5L 84.03 RON BEC H7 29.41 RON BEC W5W 1.68 RON/BUC X 6 BUC 10.08 RON BEC P21W 10.08 RON SET STERGATOARE 145.37 RON CONSUMABILE 24.36 RON TEST FRANA 29.41 RON INLOCUIT PLACUTE FRANA FATA 100.84 RON INLOCUIT PLACUTE FRANA SPATE4 100.84 RON INLOCUIT STERGATOARE 42.01 RON
- Număr anunț
- DA27301812
- Autoritate contractantă
- Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
- Furnizor / câștigător
- CARSPA SRL (CUI 24242770)
- Cod CPV
- 50112000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.390 RON
- Valoare atribuită
- 1.390 RON
- Data publicării
- 28.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.