Atribuită
Cumpărare directă
SSM:- instruire introductiv generala; - instruire periodica si testarea cunostintelor; - elaborare instructiuni proprii; - tematica pentru toate fazele de instruire; -actualizarea Planului de instruire si protectie; -evidenta echipamentelor individuale de protectie, etc. SU:Elaborare tematica pentru toate fazele de instruire; - completare fise individuale de instructaj; -elaborare instructiuni de aparare contra incendiilor, etc. 39 persoane *12 luni =468
- Număr anunț
- DA27303304
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MEDICO SOCIALA CETATE DOLJ (CUI 15956494)
- Furnizor / câștigător
- H & S PROTECT SRL (CUI 30785282)
- Cod CPV
- 71317000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.340 RON
- Valoare atribuită
- 2.340 RON
- Data publicării
- 28.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.