Atribuită
Cumpărare directă
Foaie clin.obs.ATI 200 buc x0,58 ,Etichete cantitate 1000 buc x 0,28 ,Reg.ecografii 2 buc x20,34 ,Reg.CT.internati 4 buc x 20,34 ,Reg .radiografii internati 3 x20,34 ,Reg .CT amb. 3buc x20,34 ,Reg.radiografii 2 buc x20,34 ,Reg.pred-primire asistenti 2 buc x 41,80 ,Reg.pred-prim. infirmieri 2buc x41,80 , Foaie obs.cl.gen 500 buc x4,95
- Număr anunț
- DA27234367
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SIGHISOARA (CUI 4323403)
- Furnizor / câștigător
- STEFFI S.R.L. (CUI 1224308)
- Cod CPV
- 30199340-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.323 RON
- Valoare atribuită
- 3.323 RON
- Data publicării
- 14.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.