Atribuită Cumpărare directă

ARTICOL PUBLICITAR, promovat în ZIARUL DE OLT, atât în editia printata, cât si pe subsidiara electronica a aceleiasi publicatii (www.ziaruldeolt.ro). OBIECTUL ARTICOLULUI: sustinerea activitatilor specifice, în pagina publicatiei, in suprafata minima de 400 cm2, de minim 4 ori pe luna. ACHIZITIE PENTRU PERIOADA IANUARIE - MARTIE 2021.

Număr anunț
DA27196728
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Municipal Slatina (CUI 25755633)
Furnizor / câștigător
REX MEDIA PRESS S.R.L. (CUI 15786870)
Cod CPV
79341400-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.700 RON
Valoare atribuită
2.700 RON
Data publicării
04.01.2021 00:00
Data finalizării
05.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.700 RON

din 2.700 RON estimat