Atribuită Cumpărare directă

pachet produse papetarie: dosar pvc buc 50 x 0.67 folii pvc top 3 x 8.40 pix buc 15 x 0.84 pix buc 5 x 1.68 plic C6 buc 10 x 0.084 plic C5 buc 10 x 0.17 rezerva stilou buc 5 x 0.084 biblioraft pp 75mm buc 10 x 5.88 hartie xerox A4 top 15 x 13.45 cartus toner MF 210 buc 1 x 323,53

Număr anunț
DA27281537
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala „Mircea Dragomirescu” Medgidia (CUI 29297563)
Furnizor / câștigător
INGA MED PRO SRL (CUI 15264574)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
667 RON
Valoare atribuită
667 RON
Data publicării
25.01.2021 00:00
Data finalizării
28.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

667 RON

din 667 RON estimat