Atribuită
Cumpărare directă
1. Raft functional cu patru usi si doua sertare. Dimensiuni: latime: 79 cm, inaltime: 221 cm, adancime: 35 cm - 1 buc. 2. Raft functional cu doua usi si trei rafturi fixe. Dimensiuni: latime: 79 cm, inaltime: 221 cm, adancime: 35 cm - 1 buc. 3. Raft functional cu doua usi si polite interioare, design universal modern, forma simpla, Stejar Sonoma (DSO), Dimensiuni: latime: 79,5 cm, inaltime: 114 cm, adancime: 35 cm -1 buc. 4. Raft functional cu structura deschisa, design universal modern, forma simpla, Stejar Sonoma (DSO), Dimensiuni: latime: 52,5 cm, inaltime: 114 cm, adancime: 35 cm - 2 buc.
- Număr anunț
- DA27309173
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE IN INFORMATICA - ICI (CUI 2785503)
- Furnizor / câștigător
- GENAROM SRL (CUI 13577850)
- Cod CPV
- 39000000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.826 RON
- Valoare atribuită
- 1.826 RON
- Data publicării
- 29.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.