Atribuită Cumpărare directă

Antivirus MALWAREBYTES - 15 licente/1 an Funcțiile produsului antivirus Malwarebytes: - anti-malware, anti-ransomware, anti-exploatare si protectia site-ului rau intentionat - pentru a bloca si elimina atât amenintarile cunoscute, cât si necunoscute.

Număr anunț
DA27264729
Autoritate contractantă
JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
Furnizor / câștigător
POPESCU V. CĂTĂLIN CONSTANTIN PFA (CUI 31674738)
Cod CPV
48760000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.077 RON
Valoare atribuită
1.077 RON
Data publicării
21.01.2021 00:00
Data finalizării
25.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.077 RON

din 1.077 RON estimat