Atribuită Cumpărare directă

Servicii postale de distribuire a corespondentei pentru perioada 4.01.2021-31.03.2021, respectiv primirea, prelucrarea si livrare trimiterilor de corespondenta catre destinatari de pe intreg teritoriul Romaniei (prelungire contract existent)

Număr anunț
DA27197377
Autoritate contractantă
Serviciul de Administrare a Domeniului Public Zalau (CUI 4291794)
Furnizor / câștigător
PINK POST SOLUTIONS SRL (CUI 28646126)
Cod CPV
64112000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.100 RON
Valoare atribuită
6.100 RON
Data publicării
04.01.2021 00:00
Data finalizării
04.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.100 RON

din 6.100 RON estimat