Atribuită
Cumpărare directă
Reparatii lampi iluminat stradal, dulii, cleme legatura,conductor aferent, Servicii de intretinere a iluminatului public prin inlocuirea lampilor stradale, cu lampi cu becuri cu led de 20w. Corpul de lampa vine complet echipat cu brat teava vopsita, bratari, CDD si fir nou de racordare.
- Număr anunț
- DA27234168
- Autoritate contractantă
- COMUNA BIRZAVA (CONSILIUL LOCAL BIRZAVA) (CUI 3519135)
- Furnizor / câștigător
- ŞAMOTA V. FLORENTIN-PETRIŞOR PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 29577709)
- Cod CPV
- 34993000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 41.500 RON
- Valoare atribuită
- 41.500 RON
- Data publicării
- 14.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.