Atribuită
Cumpărare directă
Colectarea deseurilor rezultate din activitatea medicala, conform codurilor: 180101, 180103*, 180102, 180104, 180109 (infectioase, intepatoare-taietoare, medicamente). Valoarea totala a abonamentului, pentru cele 17 locatii ale DGASPC Valcea, este de 12.595 lei/an fara TVA, (1.145,00 lei / abonament / luna X 11 luni ). Tariful pentru neutralizarea desurilor periculoase in incinerator autorizat este de 5 lei/kg ,,care se adauga la valoarea lunara a abonamentului mai sus mentionat (1.145,00 lei / luna + 491,00 lei incinerat / luna = 1.636,00 lei /luna). Transportul deseurilor periculoase in vederea neutralizarii, se face cu mijloc de transport specializat si securizat conform normativelor de mediu, sanatate si circulatie rutiera in vigoare, iar ambalajele sunt asigurate de autoritatea contractanta;
- Număr anunț
- DA27274260
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VALCEA (CUI 17087924)
- Furnizor / câștigător
- ECOMEDICA SERV SRL (CUI 23064380)
- Cod CPV
- 90524000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 0 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON
- Data publicării
- 22.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.