Atribuită
Cumpărare directă
REBOBINAT MOTOR ELECTRIC 0,25KW 10 BUC X 115,71LEI,MOTOR ELECTRIC 0,55KW 12 BUC X 125,64 LEI, MOTOR ELECTRIC 0,75 KW 10BUC X 154,69 LEI,MOTOR ELECTRIC 2,2 KW 15 BUC X 256,87 LEI, MOTOR ELECTRIC 3 KW 10 BUC X 319,14 LEI, MOTOR ELECTRIC DE LIFT 5,5/1,5 KW 2 BUC X 1670,25 LEI,MOTOR ELECTRIC DE LIFT 11/7,5 KW 1 BUC X 2321,20 LEI,MOTOR ELECTRIC 18 KW 3 BUC X 1043,34 LEI,MOTOR ELECTRIC 15KW 2 BUC X 849,25 LEI. mai putin
- Număr anunț
- DA27217997
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VALCEA (CUI 2540589)
- Furnizor / câștigător
- COZARA SRL (CUI 1468744)
- Cod CPV
- 31100000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.746 RON
- Valoare atribuită
- 21.746 RON
- Data publicării
- 11.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.