Ofertă acceptată Cumpărare directă

SULFAT DE ATROPINA TAKEDA 1mg/ml sol.inj.x 5 fiole

Număr anunț
DA34410195
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Arad (CUI 7422690)
Cod CPV
33612000-3 · Medicamente impotriva tulburarilor gastrointestinale functionale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
1.199.107 RON
Data publicării
31.10.2023 11:23
Data finalizării
01.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.199.107 RON