Atribuită Cumpărare directă

Servicii de întreținere lunara pentru 4 centrale termice blocuri ANL - verificare tehnica, asigurare intervenții si înlocuire componente. Prețul unitar este estimat per luna de prestare pentru toate centralele blocurilor ANL si nu include TVA. TERMEN DE INTERVENTIE LA SOLICITARE MAXIM 4 ORE. TERMEN DE REPARATIE CU MATERIALELE PUSE LA DISPOZITIE DE ACHIZITOR CEL MULT 3 ZILE IN FUNCTIE DE COMPLEXITATEA INTERVENTIEI. VIZITE SAPTAMANALE LA AMPLASAMENT INCLUSE IN PRET

Număr anunț
DA27310405
Autoritate contractantă
ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
Furnizor / câștigător
CONSMET LINE SRL (CUI 36492990)
Cod CPV
45259300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.294 RON
Valoare atribuită
5.294 RON
Data publicării
30.01.2021 00:00
Data finalizării
01.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.294 RON

din 5.294 RON estimat