Atribuită
Cumpărare directă
Instalare, punere in functiune sistem electronic de securitate. Nr.crt. Componentă Cant. U.M. P.U. P.T 1 DVR 4 PORTURI 1 buc 230,00 lei 230,00 lei 2 HDD1TB 1 buc 240,00 lei 240,00 lei 3 CAMERA VIDEO 3 buc 120,00 lei 360,00 lei 4 CONECTICA VIDEO SI DOZE 3 buc 35,00 lei 105,00 lei 5 CUTIE ECHIPAMENTE METALICA 1 buc 260,00 lei 260,00 lei 6 CANAL DE CABLU 40 ml 3,00 lei 120,00 lei 7 CABLU PENTRU SEMNAL VIDEO 40 ml 2,00 lei 80,00 lei 8 KIT ALARMA EXT 1 buc 599,00 lei 599,00 lei 9 DETECTOR PIR 4 buc 65,00 lei 260,00 lei 10 CABLU ALARMA 100 ml 1,40 lei 140,00 lei 11 Accesorii montaj 1 set 35,00 lei 35,00 lei TOTAL MATERIALE 2.429,00 lei TOTAL GENERAL MATERIALE 2.429,00 lei Total Manopera 850,00 lei TOTAL DEVIZ FINAL 3.279,00 lei
- Număr anunț
- DA27279845
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE STUDII PEDOLOGICE SI AGROCHIMICE BACAU (CUI 4278698)
- Furnizor / câștigător
- PRODBAC SECURITY SERVICES SRL (CUI 29700061)
- Cod CPV
- 79714000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.279 RON
- Valoare atribuită
- 3.279 RON
- Data publicării
- 25.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.