Atribuită Cumpărare directă

Prestari servicii cu buldoexcavatorul in situatii de urgenta pe raza Comunei Scorteni.

Număr anunț
DA27308907
Autoritate contractantă
COMUNA SCORTENI (PRIMARIA SCORTENI) (CUI 2843302)
Furnizor / câștigător
ALPHA TEHNO EUROCONSTRUCT SRL (CUI 36879319)
Cod CPV
43200000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.900 RON
Valoare atribuită
3.900 RON
Data publicării
29.01.2021 00:00
Data finalizării
01.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.900 RON

din 3.900 RON estimat