Atribuită Cumpărare directă

Verificarea etanșeității instalațiilor de alimentare cu apă și canalizare, verificarea funcționării obiectelor sanitare, verificarea instalațiilor de scurgere, verificare calorifere, desfundare țevi scurgere, reparații și/sau înlocuire elemente defecte (robineți trecere, racorduri flexibile de alimentare și de scurgere, baterie chiuveta, înlocuire obiecte sanitare, inlocuire calorifere, etc)

Număr anunț
DA27199763
Autoritate contractantă
COMUNA GANEASA (CUI 4364411)
Furnizor / câștigător
ALEX'TA CONSTRUCT&CONCEPT SRL (CUI 33259983)
Cod CPV
50000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
108.000 RON
Valoare atribuită
108.000 RON
Data publicării
05.01.2021 00:00
Data finalizării
06.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

108.000 RON

din 108.000 RON estimat