Atribuită Cumpărare directă

SERVICII CONSILIERE PSIHOLOGICA CONFORM OFERTEI NR. 1/19.01.2021 Servicii de consiliere psihologica acordate in cadrul proiectului “ Bunicii comunitatii: au nevoie de noi, avem nevoie de ei”, POCU 2014-2020, , pentru o perioada de 31 de luni. Onorariul este de 1260,50 lei pentru 16 ore consiliere psihologica/ luna, un total de 496 consultatii

Număr anunț
DA27307370
Autoritate contractantă
PRIMARIA ISACCEA (CUI 3721907)
Furnizor / câștigător
CABINET INDIVIDUAL DE PSIHOLOGIE GHIOC IULIANA (CUI 28616680)
Cod CPV
85121270-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.076 RON
Valoare atribuită
39.076 RON
Data publicării
29.01.2021 00:00
Data finalizării
29.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.076 RON

din 39.076 RON estimat