Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet (solutie radiator,apa distilata,ulei,lamela stergator,pasta curatat,antigel si dinti cupa)

Număr anunț
DA34411335
Autoritate contractantă
Comuna Cateasca (Primaria Cateasca) (CUI 4971995)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.926.240 RON
Data publicării
31.10.2023 11:23
Data finalizării
01.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.926.240 RON