Atribuită
Cumpărare directă
Pix personalizat - imprimare uv o pozitie - cantitate: 150 Set creioane colorate personalizate - imprimare uv o pozitie (pe tub) - cantitate: 100 Flyer - format A4 - suport: dcm 150g - imprimare fata/verso - cantitate: 300 Stick usb personalizat - capacitate: 16 GB - imprimare uv o pozitie - cantitate: 100 Sacosa personalizata - imprimare o pozitie (max. 30 x 20 cm), la 4 culori - cantitate: 300 Boxa personalizata - imprimare uv o pozitie - cantitate: 50 Notes personalizat - imprimare uv o pozitie - cantitate 200 buc Odorizant auto cu fiola - ambalaj personalizat la policromie - carton personalizat la policromie - cantitate: 400
- Număr anunț
- DA27249257
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- PROMO DIVISION SRL (CUI 33941343)
- Cod CPV
- 39811100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.680 RON
- Valoare atribuită
- 11.680 RON
- Data publicării
- 18.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.