Atribuită
Cumpărare directă
Ofera consultanta in efectuarea instructajului la locul de munca si periodic de securitate a muncii conform specificului activităţii desfăşurate prin conducatorii locurilor de munca sau a lucratorilor desemnati, efectueaza instructajul introductiv general la cererea beneficiarului, la sediul acestuia. 2.Propune atributii si raspunderi in domeniul securitatii si sanatatii in munca, ce revin lucratorilor, corespunzator functiilor exercitate. 3.Verifica cunoasterea si aplicarea de catre toti lucratorii, a masurilor prevazute in planul de prevenire si protectie,precum si atributiile si responsabilitatile ce le revin in domeniul securitatii si sanatatii in munca stabilite prin fisa postului. Intocmeste un necesar de documentatii cu caracter tehnic de informare si instruire a lucratorilor in domeniul securitatii si sanatatii in munca .Completarea fiselor de instruire individuala privind ssm. Contractul se va incheia pe perioada 01.02.2021 -31.01.2022
- Număr anunț
- DA27296776
- Autoritate contractantă
- BIROUL DE GOSPODARIRE COMUNALA ORAVITA (CUI 3227149)
- Furnizor / câștigător
- ADC PROT & SAN SRL (CUI 16137714)
- Cod CPV
- 85147000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.000 RON
- Data publicării
- 27.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.