Atribuită Cumpărare directă

Se vor aproviziona legume poaspete. Se aprovizionează în ambalaje de maxim 20 kg.

Număr anunț
DA27254024
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
Furnizor / câștigător
HARPEK SRL (CUI 3871130)
Cod CPV
03221112-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.441 RON
Valoare atribuită
2.441 RON
Data publicării
19.01.2021 00:00
Data finalizării
20.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.441 RON

din 2.441 RON estimat