Atribuită Cumpărare directă

diazepam 10mg 180tb/0.16 levomepromazin 250mg 1500tb/0.85 rispen 1mg 100tb/0.37 anxiar 1mg 150tb/0.15

Număr anunț
DA27309286
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
Furnizor / câștigător
MAYDIS FARM SRL (CUI 9925965)
Cod CPV
33661500-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.363 RON
Valoare atribuită
1.363 RON
Data publicării
29.01.2021 00:00
Data finalizării
01.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.363 RON

din 1.363 RON estimat