Atribuită Cumpărare directă

prestari servicii - kinetoterapeut conform contract valabil din 01.01.2021-30.04.2021. PREZENTA SOLICITARE TINE LOC DE COMANDA SCRISA FERMA.

Număr anunț
DA27197390
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC "AVRAM IANCU" ORADEA (CUI 4784130)
Furnizor / câștigător
COLŢEA DORINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 33715818)
Cod CPV
85142100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.846 RON
Valoare atribuită
18.846 RON
Data publicării
04.01.2021 00:00
Data finalizării
04.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.846 RON

din 18.846 RON estimat