Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de deszapezire pentru MNSDG, conform Referat de necesitate nr. 150/11.01.2021. Efectuam servicii de deszapezire cu mijloace mecanice (freza zapada, lama zapada, incarcator frontal, perie zapada) si mijloace manuale, personal calificat, echipat corespunzator cu lopeti si sararite.
- Număr anunț
- DA27224439
- Autoritate contractantă
- MUZEUL NATIONAL AL SATULUI "DIMITRIE GUSTI (CUI 4754848)
- Furnizor / câștigător
- FANCY GARDEN SRL (CUI 29854494)
- Cod CPV
- 90620000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.200 RON
- Valoare atribuită
- 20.200 RON
- Data publicării
- 12.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.