Ofertă acceptată Cumpărare directă

FURNIZARE DOT UZ CASNIC PENTRU ”REAB SI MODER INFR EDUCATIONALE PT INVATAMANTUL GIMNAZIAL SGMP STEI”

Număr anunț
DA34401971
Autoritate contractantă
ORASUL STEI (CUI 4539114)
Cod CPV
39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
14.417.327 RON
Data publicării
31.10.2023 11:23
Data finalizării
01.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.417.327 RON