Atribuită Cumpărare directă

Asigurarea facultativa a cladirilor impotriva ris curilor :Incendiu,Furtuna,Calamitati naturale Suma asigurata este valoarea de inregistrare in evidenta contabila Prima anuala totala este de 1.279.28 lei pentru urmatoarele cladiri: Cladire :CRESA BORS 1.279,28 LEI

Număr anunț
DA27301329
Autoritate contractantă
COMUNA BORS (CUI 4390526)
Furnizor / câștigător
BALLA PIROSKA-AGENT ASIGURARE (CUI 35563368)
Cod CPV
66515200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.279 RON
Valoare atribuită
1.279 RON
Data publicării
28.01.2021 00:00
Data finalizării
29.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.279 RON

din 1.279 RON estimat