Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanta, asistenta si reprezentare juridica pentru UAT Comuna Ceplenita - Judecatoria Harlau, anul 2021

Număr anunț
DA27258800
Autoritate contractantă
COMUNA CEPLENITA (CUI 4541246)
Furnizor / câștigător
Cabinet Individual de Avocatura Timofte Luigi-Dan (CUI 20239330)
Cod CPV
79110000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.000 RON
Valoare atribuită
30.000 RON
Data publicării
20.01.2021 00:00
Data finalizării
21.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.000 RON

din 30.000 RON estimat