Atribuită
Cumpărare directă
SAPUN LICHID 500ML CU POMPITA BUC 350 2.30 SAPUN TOALETA 1250G CREMOS AMBALAT INDIVIDUAL BUC 100 1.35 HARTIE PROSOP 2STR 20M X 21,5CM BUC 200 0.86 SCOBITORI 500BUC/CUT CUT 50 3.00 SAPUN TIP TURIST 15G BUC 100 0.30 HARTIE IGIENICA 3STR BUC 200 0.50 SAPUN LICHID 250ML BUC 150 1.15
- Număr anunț
- DA27290385
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01454 Buzau (CUI 14324414)
- Furnizor / câștigător
- SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
- Cod CPV
- 33700000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.565 RON
- Valoare atribuită
- 1.565 RON
- Data publicării
- 27.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.