Atribuită
Cumpărare directă
PASTA CURATAT SANO 500G KG 190 DETERGENT VASE 1L TOP L 243 SACI MENAJ 120L BUC 1000 SACI MENAJ 240L BUC 1000 SAPUN LICHID RECIPIENT CU POMPITA 400ML SIO L 200 SOLUTIE CURATAT ARAGAZ TIP TRIUMF 750ML (AXIAL) L 200 SOLUTIE ANTICALCAR CU PULVERIZATOR 750ML (AXIAL) L 100 HARTIE PATISERIE KRAFT KG 30 ODORIZANT CU PULVERIZATOR SPRAY (GARDEN) BUC 50 CREMA CURATAT CU MICROPARTICULE (SIO) L 100
- Număr anunț
- DA27308019
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 02132 (CUI 14236177)
- Furnizor / câștigător
- SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.250 RON
- Valoare atribuită
- 6.250 RON
- Data publicării
- 29.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.