Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bax mingi tenis camp HEAD TOUR XT - ref nr 86530

Număr anunț
DA34411505
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti (CUI 48467613)
Cod CPV
37452710-1 · Mingi de tenis (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.242.747 RON
Data publicării
31.10.2023 11:23
Data finalizării
01.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.242.747 RON