Atribuită
Cumpărare directă
ervicii de instruire in domeniul SSM si SU, pentru angajatii institutiei peste 60 persoane pe o perioada de un an. . Seviciul de instruire contine:efectuare instructaj SSM si SU,introductiv general si la locul de munca pentru noii angajati,instructaj periodic trimestrial conform tematicilor de instruire pentru toti angajatii si complectarea fiselor de instruire,efectuarea de controale in domeniul situatiilor de urgenta si intocmirea de rapoarte in urma controalelor,reprezentarea institutiei in caz de controale
- Număr anunț
- DA27270666
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS (CUI 4378867)
- Furnizor / câștigător
- AHM PROTECT SRL (CUI 32513160)
- Cod CPV
- 79417000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.800 RON
- Valoare atribuită
- 4.800 RON
- Data publicării
- 22.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.