Atribuită Cumpărare directă

PACHET lant/lacate/ocheti CONTINE - LACATE DE LEGATURA 80 BUC, OCHET MAMA M10 - 40 BUC SI LANT DE 6 - 15 M

Număr anunț
DA27230949
Autoritate contractantă
SC SERVICII PUBLICE IASI SA (CUI 27277063)
Furnizor / câștigător
CABLERO STEEL GROUP SRL (CUI 6658537)
Cod CPV
44531000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.022 RON
Valoare atribuită
3.022 RON
Data publicării
13.01.2021 00:00
Data finalizării
14.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.022 RON

din 3.022 RON estimat