Atribuită Cumpărare directă

Servicii de reparare si de intretinere a computerelor personale (Rev.2) Abonament lunar 1500 ron Interventii Tehnice incluse = 8 ore Ore de interventie incluse = 8 ore Ore de suport remote/ telefon online/ email = 6 ore

Număr anunț
DA27264015
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Faget (CUI 4663456)
Furnizor / câștigător
KIVIRO SRL (CUI 31010233)
Cod CPV
50320000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.000 RON
Valoare atribuită
18.000 RON
Data publicării
21.01.2021 00:00
Data finalizării
25.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.000 RON

din 18.000 RON estimat