Atribuită Cumpărare directă

Sarma otel arc calita in ulei, in colac, - Diam 5.00 mm – colac 500 kg– Pret 15.50 ron/kg TOTAL fara TVA 7750 lei Material insotit de certificat calitate producator 3.1

Număr anunț
DA27235790
Autoritate contractantă
ACET S.A. Suceava (CUI 713519)
Furnizor / câștigător
LEMETAL COM SRL (CUI 11881500)
Cod CPV
44330000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.750 RON
Valoare atribuită
7.750 RON
Data publicării
14.01.2021 00:00
Data finalizării
15.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.750 RON

din 7.750 RON estimat