Atribuită Cumpărare directă

CURSURI DE INITIERE,APROFUNDARE SI PERFECTIONARE-INTRUMENTE-ORGA Perioada contractuala (11.01-31.03.2021, 12 saptamani, 20 ore/saptamana), alte conditii sunt prevazute in contract

Număr anunț
DA27205717
Autoritate contractantă
Scoala Populara de Arte si Meserii Rm.Valcea (CUI 5785990)
Furnizor / câștigător
VÂLCU EMILEAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 38173971)
Cod CPV
80000000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.600 RON
Valoare atribuită
9.600 RON
Data publicării
06.01.2021 00:00
Data finalizării
07.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.600 RON

din 9.600 RON estimat