Atribuită Cumpărare directă

CURSURI DE INITIERE,APROFUNDARE SI PERFECTIONARE-ARTA TEATRALA. Perioada contractuala (11.01-31.03.2021, 12 saptamani, 18 ore/saptamana) alte conditii sunt prevazute in contract.

Număr anunț
DA27205772
Autoritate contractantă
Scoala Populara de Arte si Meserii Rm.Valcea (CUI 5785990)
Furnizor / câștigător
DOINA MIGLECZI-LEIRA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 38211480)
Cod CPV
80000000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.880 RON
Valoare atribuită
11.880 RON
Data publicării
06.01.2021 00:00
Data finalizării
07.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.880 RON

din 11.880 RON estimat