Atribuită Cumpărare directă

CURSURI DE INITIERE,APROFUNDARE SI PERFECTIONARE-INTRUMENTE-SAXOFON/CLARINET. Perioada contractuala 11.01-31.03.2021 (12 saptamani, 7 ore/saptamana) alte conditii sunt prevazute in contract.

Număr anunț
DA27205368
Autoritate contractantă
Scoala Populara de Arte si Meserii Rm.Valcea (CUI 5785990)
Furnizor / câștigător
MIU OVIDIU-FLORIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 38211498)
Cod CPV
80000000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.360 RON
Valoare atribuită
3.360 RON
Data publicării
06.01.2021 00:00
Data finalizării
07.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.360 RON

din 3.360 RON estimat