Atribuită Cumpărare directă

CF REF NR 52765 /31.12.2020 (Caiet de sarcini anexat) 12 LUNI

Număr anunț
DA27196563
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
Furnizor / câștigător
IN MEMORIAM SRL (CUI 3861404)
Cod CPV
60100000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110.880 RON
Valoare atribuită
110.880 RON
Data publicării
04.01.2021 00:00
Data finalizării
05.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

110.880 RON

din 110.880 RON estimat