Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de reparare si monitorizare prin GPS pozitie flota CTP si consum carburanti, conform anunt Seap numar referinta eds4 intocmit in baza ofertei transmise nr.91/22.12.2020 (numar CTP 11264/24.12.2020) si raspuns la clarificari transmis in 07.01.2021 ( nr. CTP 195/07.01.2021) ce cuprinde: 1. Abonament lunar pentru monitorizare (compus din serviciul de abonament aplicatie GPS, pe PC sau pe aplicatia mobila cu acces nelimitat in cont : 8 euro/buc in plan national si Serviciul de monitorizare, urmarire in timp real, verificare si raportare zilnica in plan national: 7 euro/masina/luna ), pentru 80 vehicule = 15 euro/luna/buc la un curs estimativ de 4.8735 lei rezultand astfel o valoare estimativa de 5.848,20 lei/luna . Valoarea totala a abonament (aplicatie GPS, pe PC sau pe aplicatia mobila cu acces nelimitat+ monitorizare, urmarire in timp real, verificare si raportare zilnica in plan national), pentru cele 12 luni contractuale pentru un numar de 80 vehicule este de 14.400 euro/an respectiv 70.178,40 lei/an si include ca bonus rapoartele saptamanale centralizate si rapoartele lunare centralizate 2. Contravaloare manopera reparatii si piese de schimb, pentru 80 vehicule, aferenta perioadei contractuale este de 9.821,60 lei conform anexa 1 contract .
- Număr anunț
- DA27226079
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC SA Arad (CUI 1708600)
- Furnizor / câștigător
- ECO DATA SOLUTION SRL (CUI 30562515)
- Cod CPV
- 64212500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 80.000 RON
- Valoare atribuită
- 80.000 RON
- Data publicării
- 13.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.