Atribuită
Cumpărare directă
Pachet Legume Fructe Clementine 102 x 5,60 Mere 105 x 3,10 Morcovi 60 kg x 1,90 Cartofi 1000 kg x 1,40 Țelină 41 kg x 3,30 Usturoi 10 kg x 15,99 Castraveți 28 kg x 7,40 Ridichi albe 27 kg x 6,40 // * Pretul este valabil in limita stocului disponibil. * Pentru o confirmare de pret / cantitate / livrare , va rugam sa ne contactati: 0744 695 467 - REGEN
- Număr anunț
- DA27279952
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE RECUPERARE SI REABILITARE NEUROPSIHIATRICA BRANCOVENESTI (CUI 4322912)
- Furnizor / câștigător
- REGEN SUNRISE ENERGY SRL (CUI 31121762)
- Cod CPV
- 15300000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.086 RON
- Valoare atribuită
- 3.086 RON
- Data publicării
- 25.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.