Atribuită Cumpărare directă

dimensiune acumulator L511 W218 H218 curent pornire 900A(EN),GARANTIE 24 luni produsul va fi insotit la livrare de CERTIFICAT AFER al producatorului,PRETURILE SUNT VALABILE CU BATERIE LA SCHIMB.

Număr anunț
DA27280754
Autoritate contractantă
C.N.C.F."CFR" SA- SUCURSALA REGIONALA CF CONSTANȚA - UNITATE OPERAȚIONALĂ (CUI 15855872)
Furnizor / câștigător
ZETAS BATROM IMPEX SRL (CUI 8522301)
Cod CPV
31430000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.070 RON
Valoare atribuită
1.070 RON
Data publicării
25.01.2021 00:00
Data finalizării
26.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.070 RON

din 1.070 RON estimat