Atribuită
Cumpărare directă
1 00400967 INTRERUPATOR SIMPLU PT IP54 EMOS A1398 BUC 1.000 9.18 2 00169487 STECHER IND 5P 32A 380V IP44 APCE-025-6 BUC 1.000 22.69 3 00183552 PRIZA IND APL 5P 32A 400V IP44 APCE-125- BUC 1.000 28.99 4 00290020 BROASCA PROFIL INGUST 20X85MM PL16 B BUC 1.000 27.65 5 00430213 ROZETA USA SN ROTUND E9-Y0 BRONZ ANTIC SET 1.000 12.60 6 00430201 MANER USA SN MARS A-12-07 BRONZ ANT/ NR SET 1.000 37.81 7 00439218 CILINDRU YALE 30X30 500A01F NATUR 3CHEI BUC 1.000 23.45
- Număr anunț
- DA27280947
- Autoritate contractantă
- Apa Termic Transport SA Sighisoara (CUI 1225869)
- Furnizor / câștigător
- APC UNIVERSAL PARTNER SRL (CUI 36318995)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 162 RON
- Valoare atribuită
- 162 RON
- Data publicării
- 25.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.