Atribuită Cumpărare directă

1. Canal cablu pardoseala 74x18 PVC LO75 LD- ML- 50; 2. Clema infingere pt. MYF-3G(1.5-4) WAGO 221-413-bucati- 150; 3. Fisa cu cp. cauciuc alba kaizer IP44-514- bucati- 5 ; 4.HZ Slim priza cvadrupla pt CP HZ65441- bucati- 3; 5.HZ Slim priza tripla pt CP HZ 65431- bucati- 7; 6. Fisa cu CP. cauciuc alba Kaizer IP44-514- bucati- 5; 7. Canal PVC 25X25- ML- 100; 8. Cablu 3x2.5- ML- 100; 9. Priza ST dubla - bucati- 10; 10.Siguranta F+N- bucati- 1;

Număr anunț
DA27299508
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Dimitrie A. Sturdza (CUI 17150134)
Furnizor / câștigător
INSTALAŢII IBM SRL (CUI 35085824)
Cod CPV
50000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.050 RON
Valoare atribuită
4.050 RON
Data publicării
28.01.2021 00:00
Data finalizării
29.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.050 RON

din 4.050 RON estimat