Atribuită
Cumpărare directă
DBS182 este recomandat, în special, pentru utilizarea în degresarea și curățarea pieselor metalice sau a altor aliaje, la toate tipurile de mașini de spălat cu ultrasunete, în linii continue de producție, în industria grea sau la piesele așezate în rame, tapete rulante sau coșuri. Recomandat pentru industria auto, navala, industria grea etc
- Număr anunț
- DA27273303
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - U. M. 02049 Constanta (CUI 4515514)
- Furnizor / câștigător
- LISAGRO TECH S.R.L. (CUI 37500293)
- Cod CPV
- 39831220-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.180 RON
- Valoare atribuită
- 1.180 RON
- Data publicării
- 22.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.