Atribuită
Cumpărare directă
Sistem de ventilatie cu recuperare de caldura PRANA 150 Schimbator de caldura din Cupru Debit aer admis: 105 m3/ora Debit aer evacuat: 97 m3/ora Admisia si evacuarea se face simultan Eficienta energetica maxima: 95% Clasa de eficienta energetica: A+ Consum de energie mic: 4 și 17 W*ora, (putere rezistenta 30 W*ora) produsul sa fie insotit de certificat de calitate, marcaj ce, decl de conformitate, certificat de garantie
- Număr anunț
- DA27269967
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC NOVACI (CUI 4666118)
- Furnizor / câștigător
- ECOVENT EXPERT SRL (CUI 36931751)
- Cod CPV
- 42520000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.900 RON
- Valoare atribuită
- 1.900 RON
- Data publicării
- 22.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.