Atribuită Cumpărare directă

servicii suport tehnic pt evenimentele lunii februarie 2021: personal tehnic, 5 persoane, pentru montare, realizare manevre tehnice si demontare recuzita si elemente de decor la repetitii si spectacole

Număr anunț
DA27281416
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA A MUNICIPIULUI SIBIU (CUI 4582947)
Furnizor / câștigător
M1 FESTIVALS AND EVENTS S.R.L. (CUI 38932788)
Cod CPV
79952000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.000 RON
Valoare atribuită
21.000 RON
Data publicării
25.01.2021 00:00
Data finalizării
26.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.000 RON

din 21.000 RON estimat