Ofertă acceptată Cumpărare directă

Monitor VA LED Samsung Smart 32", Full HD (1920x1080), HDMI, Bluetooth, Boxe, TV Experience (Negru)

Număr anunț
DA34409106
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.4 POIENILE DE SUB MUNTE (CUI 31954797)
Cod CPV
33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.616.388 RON
Data publicării
31.10.2023 11:23
Data finalizării
01.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.616.388 RON