Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanta si analiza de risc la securitatea fizica, pentru pct. de lucru si sediul social al societatii. Se va intocmi o analiza de risc avizata de catre organele competente pentru sediul social si cele 5 puncte de lucru ale societatii achizitoare.

Număr anunț
DA27309217
Autoritate contractantă
DRUMURI SI PODURI SA SIBIU (CUI 11766640)
Furnizor / câștigător
CORBEAN VIOREL P.F.A. (CUI 33733164)
Cod CPV
71317000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.400 RON
Valoare atribuită
5.400 RON
Data publicării
29.01.2021 00:00
Data finalizării
01.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.400 RON

din 5.400 RON estimat